Strona główna » Aktualności » Briefing na temat Programu Badawczego „Młodzi Włocławianie dla Nauki – Nauka dla Środowiska”

26 kwietnia w Sali Senatu naszej Uczelni zorganizowany był briefing poświęcony Programowi Badawczemu „Młodzi Włocławianie dla Nauki – Nauka dla Środowiska”. Realizowany jest on przez Fundację na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” w partnerstwie z Kujawską Szkołą Wyższą we Włocławku.
W briefingu udział wzięli: Rektor Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku, Przewodniczący Zespołu Oceniającego Projekty Badawcze prof. dr hab. Stanisław Kunikowski, Prezes Zarządu Fundacji „Vladislawia” Monika Jabłońska, koordynator Programu Badawczego, Prezes Zarządu Fundacji ANWIL dla Włocławka Małgorzata Kosińska, Prokurent Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „Saniko” Wioletta Sartanowicz oraz Kamil Jarzębiński.

Zapraszamy do Galerii