Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie Programu Badawczego „Młodzi Włocławianie dla Nauki – Nauka dla Środowiska”

26 maja 2017 roku zapraszamy na uroczyste zakończenie Programu Badawczego „Młodzi Włocławianie dla Nauki – Nauka dla Środowiska”.
Podczas uroczystości ogłoszone zostaną wyniki Programu Badawczego – wręczone nagrody i wyróżnienia oraz podziękowania. W programie znajdzie się wykład prof. nadzw. dr. hab. Piotra Gawliczka pt. Platforma LMS ILIAS e-ksw.wloclawek.pl narzędziem innowacji i współpracy. Zaproszenie kierujemy w szczególności do Zespołów Badawczych i ich Opiekunów, Patronów i Partnerów oraz wszystkich osób, którzy fascynują się nauką.

Uroczystość rozpoczyna się o godz.11.00 w Collegium Novum KSW, ul. Okrzei 94A.

Serdecznie zapraszamy!