Strona główna » Patroni

Patroni

Fundacja ANWIL dla Włocławka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000511071 26 maja 2014 r. Głównym fundatorem Fundacji jest ANWIL – jedno z największych przedsiębiorstw w regionie kujawsko-pomorskim, wiodące w sektorze Wielkiej Syntezy Chemicznej w kraju. ANWIL szczególną uwagę przywiązuje do działań na rzecz dobra wspólnego, inicjując i prowadząc liczne projekty prospołeczne. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest jednym z fundamentalnych elementów prowadzonej przez firmę działalności. Fundacja ANWIL dla Włocławka wspiera szerokie spectrum projektów służących mieszkańcom Włocławka. Pomaga w realizacji przedsięwzięć n.in. z zakresu edukacji, ochrony zdrowia i środowiska, bezpieczeństwa, sportu, kultury i sztuki.

Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty

Prezydent Miasta WŁOCŁAWEK